Мала академія наук запрошує!

Вас вітає Мала академія наук!Сьогодні розкажемо про три топові події цієї осені для ваших учнів і заразом попросимо поширити цю інформацію серед них.
Подія № 1
Віжуал Всеукраїнський конкурс головоломокВсеукраїнський конкурс командного розв’язування головоломок — це класна можливість для учнів кинути собі математичний виклик!😎 Торік тут були завдання і на логіку, і на креативність, і на стратегічне мислення. Які ж завдання будуть цьогоріч, поки таємниця, але організатори запевняють, що не менш цікаві.👤 Хто може взяти участь? Учні 8–9 класів та 10–11-х.
✍🏻 Як долучитися? Необхідно сформувати команду з 2–4 людей та визначити капітана. Лідеру/-ці групи потрібно зареєструватися до 17 листопада 2023 року в гугл-формі нижче.📆 19 листопада до 20:00 капітанові команди на електронну пошту надійде запрошення доєднатись до класу в Classroom, де протягом 5 днів учасники отримуватимуть щоденні завдання.

🔍 Після цього журі перевірить усі роботи та оголосить переможців. Зареєструвати команду
Подія № 2
«МАН-Юніор Ерудит» — це найбільший конкурс МАН, на якому учні зможуть показати свої знання з історії, астрономії, екології й техніки всій країні, а також потренувати логічне та критичне мислення.😱 А позмагатися вони зможуть аж у чотирьох номінаціях: «Історик-Юніор», «Астроном-Юніор», «Технік-Юніор», «Еколог-Юніор».Детальніше про кожну з них розповіли ось тут, за лінком.Віжуал МАН-Юніор Ерудит
👤 Хто може брати участь? Учні 5–11 класів.

✍🏻 Як буде проходити конкурс? Учнів отримають 30 тестів різного рівня складності, на виконання яких буде 90 хвилин.

📲 Як можна потрапити? Зареєструватися за лінком нижче. Дедлайн — 15 листопада.Лінк на реєстрацію
Подія № 3
Віжуал Олімпіада Геніїв«GENIUS Olympiad Ukraine» — це всеукраїнський конкурс проєктів екологічного спрямування, який водночас є етапом відбору до міжнародного фіналу, що проходить у США. А подати роботи можна аж у восьми категоріях: наука, бізнес, робототехніка, програмування, музика, креативне письмо, короткометражний фільм та мистецтво. Детальніше про вимоги до кожної категорії розповіли за лінками (ч. 1 та ч. 2).
👤 Хто може брати участь? Учні 8–11 класів, які підготують проєкт.

📲 Як можна потрапити? Зареєструватися за лінком нижче. Дедлайн — 1 грудня.Лінк на реєстрацію

Залишити відповідь