Інструкція користування системою online-запису до вчителя-предметника або адміністратора на ПКР

Записатися на ПКР необхідно через спеціальну форму online-запису на сайті школи.

Для того, щоб зробити запис онлайн, потрібно виконати такі дії:

• зайти на сайт http://extern-kyiv.com.ua;

• після цього натиснути в верхньому меню сайту «ОНЛАЙН ЗАПИС»→ «ФОРМА ЗАПИСУ». На сторінці відкриється робоче поле.

• обрати «ПКР» з випливаючого меню → «Викладач» (ПІБ) або «Адміністратор» → на календарі вибираємо дату ПКР та час, що з’явиться в нижньому полі календаря.

Увага! Вибрати можна тільки ту дату, що підсвічена синім кольором!

заповнюємо поля з розділі «Personal information» вказавши своє ім’я, e-mail, номер телефону, клас, тип запису та предмет. Перевіривши правильність заповнення натиснути кнопку «Submit». Вам на вказану адресу пошти прийде повідомлення з повною інформацією щодо запису. Щоб зробити ще один запис обновіть сторінку.

Зверніть увагу – всі поля на сторінці мають бути заповнені!

Увага! Якщо повідомлення не надійшло протягом кількох хвилин перевірте вкладку «Спам», за відсутності повідомлення зверніться до адміністратора школи!

В обраний день та час ви маєте зайти в гугл клас з потрібного предмету (або спочатку зареєструватись там, якщо раніше не були приєднані в цей гугл клас) і ваш вчитель надасть потрібну контрольну роботу. Виконану роботу потрібно прикріпити до завдання та здати. Після перевірки роботи вчитель виставить оцінку за неї в гугл класі.

У випадку, коли вам необхідно відмінити консультацію чи запис на ПКР, або з інших технічних питань звертайтесь до вчителя-предметника або адміністратора школи. Якщо запис відміняє вчитель вам на вказану пошту надійде повідомлення про це.

Залишити відповідь