Контакти вчителів

Графік консультацій вчителів 2021-2022н.р. (за попереднім записом)

П.І.Б.Ел. поштаПосадаГрафік консультаційКаб.
Білик Володимир Романовичvovabilyk99@gmail.com 099-04-33-226 (вайбер)Вч.хіміїПт. 9.00 – 13.45201
 2Бутко Катерина Олександрівнаbutko.k@ukr.net 093-161-88-44 (вайбер)Вч. молодших класівПн., Ср. 10.30 – 13.30 Вт., Чт. 14.00 – 16.30106
 3Будникова Світлана Леонідівнаexternat.istoriya@gmail.com 096-33-33-678 (вайбер)Вч. історіїВт. 10.50 – 15.00207
 4Войтович Едуард Георгійовичe.voitovich@ukr.net
096-38-68-810 (вайбер)
Директор Ср. 14.00 – 17.00
Пт. 10.00 – 13.00
 
 5Карцева Ольга Валентинівнаo.kartseva1987@gmail.com, 067 740-72-03 (вайбер)Зарубіжна література 207
6Гончарова Людмила Михайлівнаdmnextern@gmail.com 050-976-09-47 (вайбер)Вч. мист. та муз.мистВт. 10.00 – 13.00 Пт. 14.00 – 17.00106
7Курманчук Олена СтепанівнаLenakurmanchuk@gmail.com 067-72-79-769 (вайбер)Вч. укр мови та літ.
 Пн. 10.00 – 10.45, 12.45 – 15.00
Чт. 13.35 – 15.50
Пт. 10.40 – 11.25, 13.35 – 15.05
205
 8Ліснічук Наталія Вікторівнаkrasti2712@gmail.com 068-716-63-92 (вайбер)Вч. математики та фізикиВт. 14.00, 16.00 Ср., Чт. 13.00 – 17.00203
 9Малець Лідія Вячеславівнаext_malets@ukr.net 050 3585627 (вайбер), скайп lidiya m (novemberlida@hotmail.com)Вч. зар. літЧт. 15.30 – 18.30205
 10Немінова Тамара ПавлівнаTNeminova@ukr.net 050-735-12-22 (вайбер) скайп: Тамара НеминоваВч. хімії та природознавстваВт. 10.00 – 14.00 Ср. 11.00 – 17.00107
 11Панарін Олександр Євгенійовичext_panarin@ukr.netВч. історії 207
12Пєтухова Ганна МиколаївнаAnna.pietukhova@gmail.com 066-683-34-32 (выйбер)Вч. географіїВт. 12.45-15.00,        Ср. 12.00 – 15.00 Пт. 12.45 – 15.00206
 13Поліщук Юлія Василівнаfabra.ars13@gmail.com 0974673456 (вайбер)Вч. мистецтваПн. 11.00 – 14.45 Чт. 10.00 – 13.45207
 14Помаржанська Юлія Анатоліївнаseven_me@yahoo.com 050-161-33-41 (вайбер)Вч. англ. мовиПн. 10.00 – 12.15,       Вт. 10.45 – 12.15 Ср. 11.30 – 12.15,        Пт. 9.00 – 12.15206
 15Сокольчук Тетяна ВасилівнаTsokolchuk@gmail.com 067-94-57-006 (вайбер)Вч. біології та осн. здоров’яВт., Ср. 11.00 – 13.00206
 16Сухомлин Ольга Олександрівнаolgasuol@ukr.net 073-41-722-96 (вайбер)Вч. ІнформатикиВт. 11.40 – 12.25, 12.30 – 13.15 Ср. 9.50 – 10.35, 11.35 – 12.20, 12.30 – 13.15206
 17Шатохіна Тетяна ІванівнаUis_shatochina@ukr.net  Скайп tatiana.shatochina 066–887–91-37 (вайбер)Вч. історіїСр. 9.00 – 17.00205
 18Фесюк Алла КостянтинівнаAlla_140374@ukr.netВч. укр. мови та літ. 204
 19Якушко Надія Олександрівнаjacushco@ukr.net   jacuchco@gmail.com
097-705-38-75 (вайбер)
Вч.укр. мови та літ. Пт. 16.20-18.45102
 20Філатьєва Аліна Валентинівнаalinafilatyeva@gmail.comБібліотекар 202
 21Зайцева Надія Іванівнаzaycevaextern@gmail.com
0977651805 (виключно повідомлення вайбер для предмету Захист Вітчизни)
Психолог/Захист Вітчизни (дівчата) Пн., Вт., Чт. 9-30-12.30, 13-40201
22Головінова Анжеліка ЕдуардівнаA.Golovinova@ukr.net
096-75-01-467 (вайбер)
Початкові класиЧт. 14.00 – 17.00 Пт. 13.00 – 17.00106
23Нечаюк Людмила Григорівнаluydan771@gmail.com 098-51-99-909 (вайбер)Зарубіжна літератураВт. 12.45, 14.30207
24Ярмусь Дмитро Олександрович dmitrijarmus07@gmail.com
095-766-19-00 (вайбер)
Фізкультура/Захист Вітчизни (хлопці)/Трудове навчання (хлопці)Вт. 10.00, 11.00, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30
Чт. 10.00-12.00, 12.45, 14.30, 15.30 Пт 9.00-15.00
201
25Кифоренко Анастасія Сергіївнаkyforenko007@gmail.com
093-002-62-05 (вайбер)
Біологія/Трудове навчання (дівчата)207
26Животова Оксана Михайлівнаokszhiv@gmail.com. 068-56-43-401 (вайбер)Інформатика
27Тараненко Оксана Петрівнаqwerty232010@ukr.net
096-502-37-09 (вайбер)
Початкові класи106