Шановні екстерни та батьки!

У зв′язку із продовженням карантину планується дистанційне написання підсумкових контрольних робіт. Подаємо дати початку написання контрольних робіт, щоб ви заздалегідь могли спланувати свою роботу.

Написання контрольних розпочнеться

1, 2, 3, 4 класи (початкова школа) – з 26 квітня

5, 6, 7, 8 класиз 11 травня

9,10,11 класиз 05 травня

Контрольні роботи писатимуться за допомогою сервісу Google Classroom. Графік написання контрольних в кожному класі буде надано додатково. Просимо у дні написання контрольних робіт мати вільний доступ до інтернету. Контрольні роботи будуть писатися за системою – один навчальний предмет щодня. У першій половині дня буде завантажуватись контрольна за 1 семестр, у другій половині дня – контрольна за 2 семестр із того самого навчального предмета.

  1. Просимо УВАЖНО промоніторити написані вами до карантину контрольні, щоб ви випадково не написали вже написану контрольну, разом з тим – не пропустили вам потрібну. Якщо сумніваєтесь і не маєте певної інформації, зверніться до вчителя або заступника директора, який є куратором у вашому класі.
  2. ЦЕ ВАЖЛИВО!!! До написання контрольних будуть допущені всі екстерни, але семестрові та річну оцінки отримають ті екстерни, які мали допуски до контрольних робіт. Якщо у вас з певного предмета нема допуску на момент написання контрольної роботи, ви її пишете, але до кінця навчального року (до 28 травня) ви маєте пройти консультації у вчителя та скласти навчальний матеріал з цього предмета. В іншому випадку вчитель не зможе виставити екстерну річну оцінку, відповідно атестація перенесеться на наступний навчальний рік.
  3. Просимо бути активними у навчанні, організовано і відповідально поставитися до написання контрольних робіт.

Дякуємо за розуміння!

Залишити відповідь