Шановні екстерни, учні та батьки!

Відповідно до листа Департаменту освіти і науки м. Києва від 17.03.2021 за № 063-1964 навчальний процес у ЗНЗ «Школа екстернів» з 18.03.2021 буде організовано із застосуванням технологій дистанційного навчання.

  1. Індивідуальні консультації  з екстернами проводитимуться дистанційно згідно з онлайн-записом.
  2. Групові консультації в учнів заочних класів будуть проводитись після закінчення канікул дистанційно, згідно із затвердженим раніше розкладом.
  3. Написання підсумкових контрольних робіт у школі тимчасово, до 29.03.2021, припиняється.
  4. Адміністрацією школи ведеться облік пройдених екстернами індивідуальних консультацій та отриманих екстернами допусків до контрольних робіт.

   Зважаючи на складну епідеміологічну ситуацію, просимо  поставитися з розумінням та витримкою до зазначених заходів.

   Рішення щодо відновлення написання контрольних робіт у школі, проведення індивідуальних і групових консультацій очно буде прийматися адміністрацією закладу відповідно до епідеміологічної ситуації та пов′язаних з цим наказів і розпоряджень МОН та Департаменту освіти і науки м. Києва.

Просимо екстернів виконувати навчальні плани, активно записуватись на індивідуальні консультації, не пропускати індивідуальні консультації, на які вже були записані. Це дасть змогу екстернам оптимізувати проходження річного оцінювання в умовах дистанційного навчання та отримати максимальну кількість допусків до підсумкових контрольних робіт.

   Запевняємо вас, що педагогічний колектив школи докладе всіх зусиль, щоб забезпечити екстернам та учням повноцінний навчальний процес та вчасне проходження річного оцінювання за поточний навчальний рік.

     Просимо екстернів і батьків активно долучитися до дистанційної комунікації, повідомляти про проблеми, які у вас виникають у процесі дистанційного навчання, систематично ознайомлюватись з повідомленнями та оголошеннями на сайті закладу.

  Інформацію щодо особливостей організації навчального процесу після 29.03.2021 буде надано на сайті закладу відповідним оголошенням.

    Бажаємо всім екстернам та учням, щоб труднощі дистанційного навчання не завадили вам досягти поставленої мети – вчасно та успішно закінчити 2020-2021 навчальний рік!

З повагою – адміністрація ЗНЗ «Школа екстернів»

Залишити відповідь