До уваги осіб, які проживають на тимчасово окупованих територіях та планують вступати за спрощеною системою до закладів вищої освіти у 2021 році

Державна підсумкова атестація за курс базової загальної середньої освіти (9 клас) проводиться з таких навчальних предметів:

  • українська мова (диктант)
  • історія України (атестаційна робота, яка включає тестові завдання з вибором однієї правильної відповіді, на встановлення відповідності – «логічної пари», на встановлення правильної послідовності, з вибором трьох правильних відповідей із семи запропонованих).

 Підготуватися до проходження державної підсумкової атестації можна за такими джерелами.

  • Українська мова (диктант)

Авраменко О. Українська мова: Збірник диктантів. 9 клас / Видавництво 3-є, доп. й перероблене – К.: Грамота, 2018.

  • Історія України

Власов В.С. Державна підсумкова атестація. 2020 рік. Збірник завдань для підсумкових контрольних робіт. Історія України. 9 клас. – К., Генеза», 2019.

 Державна підсумкова атестація за курс повної загальної середньої освіти (11 клас) проводиться з наступних навчальних предметів:

  • українська мова (атестаційна робота включає тестові завдання з вибором однієї правильної відповіді; завдання на встановлення відповідності – «логічної пари»; завдання відкритої форми з розгорнутою письмовою відповіддю)
  • історія України (атестаційна робота охоплює період «Історія України ХХ – поч. ХХІ ст.»; включає тестові завдання з вибором однієї правильної відповіді, на встановлення відповідності – «логічної пари», на встановлення правильної послідовності, з вибором трьох правильних відповідей із семи запропонованих варіантів).

 Підготуватися до проходження державної підсумкової атестації можна за такими джерелами.

  • Українська мова

«Програма зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання з української мови, здобутих на основі  повної загальної середньої освіти» (testportal.gov.ua / посилання «Учаснику ЗНО» – «Українська мова»)

  • Історія України

«Програма зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання з історії України, здобутих на основі  повної загальної середньої освіти», теми 20-32 (testportal.gov.ua / посилання «Учаснику ЗНО» – «Історія України»)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *