До уваги осіб, які проживають на тимчасово окупованих територіях та планують вступати за спрощеною системою до закладів вищої освіти у 2021 році

Державна підсумкова атестація за курс базової загальної середньої освіти (9 клас) проводиться з таких навчальних предметів:

 • українська мова (диктант)
 • історія України (атестаційна робота, яка включає тестові завдання з вибором однієї правильної відповіді, на встановлення відповідності – «логічної пари», на встановлення правильної послідовності, з вибором трьох правильних відповідей із семи запропонованих).

 Підготуватися до проходження державної підсумкової атестації можна за такими джерелами.

 • Українська мова (диктант)

Авраменко О. Українська мова: Збірник диктантів. 9 клас / Видавництво 3-є, доп. й перероблене – К.: Грамота, 2018.

 • Історія України

Власов В.С. Державна підсумкова атестація. 2020 рік. Збірник завдань для підсумкових контрольних робіт. Історія України. 9 клас. – К., Генеза», 2019.

 Державна підсумкова атестація за курс повної загальної середньої освіти (11 клас) проводиться з наступних навчальних предметів:

 • українська мова (атестаційна робота включає тестові завдання з вибором однієї правильної відповіді; завдання на встановлення відповідності – «логічної пари»; завдання відкритої форми з розгорнутою письмовою відповіддю)
 • історія України (атестаційна робота охоплює період «Історія України ХХ – поч. ХХІ ст.»; включає тестові завдання з вибором однієї правильної відповіді, на встановлення відповідності – «логічної пари», на встановлення правильної послідовності, з вибором трьох правильних відповідей із семи запропонованих варіантів).

 Підготуватися до проходження державної підсумкової атестації можна за такими джерелами.

 • Українська мова

«Програма зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання з української мови, здобутих на основі  повної загальної середньої освіти» (testportal.gov.ua / посилання «Учаснику ЗНО» – «Українська мова»)

 • Історія України

«Програма зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання з історії України, здобутих на основі  повної загальної середньої освіти», теми 20-32 (testportal.gov.ua / посилання «Учаснику ЗНО» – «Історія України»)

7 коментар до “До уваги осіб, які проживають на тимчасово окупованих територіях та планують вступати за спрощеною системою до закладів вищої освіти у 2021 році”

 1. Якщо вивчався до 11 классу в ТОТ,потрібно здавати писати атестацію за 9 та 11 класи або тільки за 11?

  1. Доброго дня. Зателефонуйте, будь ласка, за номером 0505366806. Адміністратор вас проконсультує.

   1. Окупант ліквідував таку можливість. Якщо я напишу звернення на електронну пошту, то отримаю відвовідь?

 2. Доброго дня, пишу Вам з тимчасовано окупованої території. Хотів би у Вас дізнатися, чи можу я якось залучитися до вашої школи дистанційно, для подальшого отримання свідотства. В мене є табель з оцінками за 1,2 симестри та годова оцінка. Чи можна якось зробити свідотство по ним, або скласти екзамени.
  Дякую.

  1. Добрий день. Так, у нас є дистанційні класи, але повну інформацію можете отримати у адміністрації школи. Зателефонуйте, будь ласка, в будній день з 10.00 до 16.00 за номером (050) 536-68-06 (завуч з навчальної частини). Вона вас проконсультує.

   1. Зателефонувати не маю змоги. Якщо написати на вайбер, буде відповідь?

    1. Напишіть питання на пошту: extern-school@ukr.net

Залишити відповідь