До уваги випускників!!!

Київський університет імені Бориса Грінченка запрошує на навчання  випускників на перший курс за спеціальностями (бюджетна та контрактна форми):

  • 111 Математика (з поглибленим вивченням прикладної математики або бізнес математики);
  • 122 Комп’ютерні науки (з підготовкою до майбутньої роботи в школі або поглибленим вивченням інтернету речей).

Пропонуємо також для учителів   можливість вступу в магістратуру за спеціальностями (бюджетна та контрактна форми): – 111 Математика (освітня програма «Математичне моделювання», денна форма навчання); – 122 Комп’ютерні науки (освітня програма «Інформаційно-аналітичні системи», денна та заочна форма навчання).

Важливо зазначити, якщо абітурієнт має диплом магістра або спеціаліста, то для вступу в магістратуру на спеціальність 111 Математика не потрібне ЗНО з іноземної мови, іспит (тестування) з іноземної мови абітурієнт складає в Університеті.

Термін навчання в магістратурі – 1 рік і 4 місяці. Аудиторне навчальне навантаження становить 12 – 14 год. на тиждень, усі навчальні дисципліни забезпечені електронними дистанційними курсами. Це дає можливість студентам поєднувати навчання (навіть на денній формі) з роботою; при необхідності студентові надається індивідуальний графік навчання. Наш досвід показує, що такий підхід до організації освітнього процесу в магістратурі не позначається на якості підготовки студентів.

Інформація про наші освітні програми доступна за посиланням: https://fitu.kubg.edu.ua/pro-fakultet/kafedry/2016-06-16-07-27-24/pro-kafedru.html

За детальнішою інформацією просимо звертатись за номером телефону: 067-506-41-30 – Литвин Оксана Степанівна, завідувач кафедри комп’ютерних наук і математики.