Адміністрація

Едуард Георгійович Войтович

Директор школи

Алла Костянтинівна Фесюк

Заступник директора з навчально-виховної та науково-методичної роботи (екстернат 10-11 класи ) 

Тетяна Василівна Сокольчук

Заступник директора з кадрових питань

Людмила Михайлівна Гончарова

Заступник директора з навчально-виховної роботи (екстернат 5-9 класи та заочна форма навчання ) 

Катерина Олександрівна Бутко

Заступник директора з навчально-виховної роботи (екстернат 1-4 класи)

Початкова школа

Бутко Катерина Олександрівна

Вчитель початкових класів, 

Вища кваліфікаційна категорія

Людмила Михайлівна Гончарова

Вчитель мистецтва та музичного мистецтва,

Вища кваліфікаційна категорія

Гуманітарні дисципліни

Будникова Світлана Леонідівна

Вчитель історії,

I кваліфікаційна категорія

Вельбовець Галина Григорівна

Вчитель мистецтва, української мови та літератури,

Вища кваліфікаційна категорія

Кузьмук Ірина Владиславівна

Вчитель зарубіжної літератури та англійської мови,

Кваліфікаційна категорія “молодший спеціаліст”

Нечаюк Людмила Григорівна

Вчитель зарубіжної літератури та англійської мови,

Кваліфікаційна категорія “вчитель-методист”

Курманчук Олена Степанівна

Вчитель української мови та літератури,

І кваліфікаційна категорія

Малець Лідія В’ячеславівна

Вчитель англійської мови та зарубіжної літератури,

І кваліфікаційна категорія

Панарін Олександр Євгенійович

Вчитель історії,

Вища кваліфікаційна категорія

Помаржанська Юлія Анатоліївна

Вчитель англійської мови,

ІІ кваліфікаційна категорія

Філатьєва Аліна Валентинівна

Вчитель мистецтва,

Кваліфікаційна категорія “молодший спеціаліст”

Поліщук Юлія Василівна

Вчитель мистецтва

Фесюк Алла Костянтинівна

Вчитель української  мови та літератури, зарубіжної літератури,

Вища кваліфікаційна категорія, старший учитель

Шатохіна Тетяна Іванівна

Вчитель історії, 

Вища кваліфікаційна категорія,  учитель-методист

Якушко Надія Олександрівна

Вчитель української мови та літератури,

Вища кваліфікаційна категорія

Фізико-математичні дисципліни

Антоненко Лариса Ігорівна

Вчитель інформатики

Сухомлин Ольга Олександрівна

Вчитель інформатики

Ліснічук Наталія Вікторівна

Вчитель математики,

Вища кваліфікаційна категорія, учитель-методист

Паламарчук Андрій Павлович

Вчитель фізики,

І кваліфікаційна категорія

Природничо-географічні дисципліни

Білик Володимир Романович

Вчитель хімії

Немінова Тамара Павлівна

Вчитель хімії,

Вища кваліфікаційна категорія, старший вчитель

Пєтухова Ганна Миколаївна

Вчитель географії,

Вища кваліфікаційна категорія

Сокольчук Тетяна Василівна

Вчитель біології, географії та екології,

ІІ кваліфікаційна категорія

Психолого-педагогічна служба

Зайцева Надія Іванівна

Психолог,

ІІ кваліфікаційна категорія

Фізична культура та Захист Вітчизни

Ярмусь Дмитро Олександрович

вчитель фізкультури/захист Вітчизни (хлопці)