ПОРЯДОК ПОДАННЯ ТА РОЗГЛЯДУ ЗАЯВ ПРО ВИПАДКИ БУЛІНГУ

Відповідальною за прийом звернень про випадки булінгу (цькування)  в ліцеї «Школа екстернів» призначено психолога школи Зайцеву Н.І.

Відповідальна особа розглядає заяву (звернення) про випадки булінгу (цькування)  та інформує у письмовій формі директора ліцею про випадок булінгу.

Директор ліцею розглядає заяву (звернення) та з’ясовує обставини булінгу. В подальшому директор скликає засідання комісії з розгляду випадків булінгу (цькування).

Склад комісії формується в залежності від учасників булінгу (учень-учень, учитель-учень, інші особи-учень) та затверджується наказом директора ліцею.

Комісія розглядає випадки булінгу (цькування) в рамках законодавства та за результатами розгляду складає відповідний акт.

У разі підтвердження факту булінгу, директор ліцею повідомляє уповноважені підрозділи органів Національної поліції України та Службу у справах дітей за місцем проживання булера. Якщо комісія не підтверджує факт булінгу, а заявник не погоджується з таким рішенням, він може самостійно звернутися з відповідною заявою до Національної поліції України.